הכירו את העובדים שלנו

יואב אפלבויום, מנכ"ל העמותה: עובד בתחום ילדים, נוער וצעירים בסיכון בסידור חוץ ביתי במשך 50 שנה. עסק בתפקידי הדרכה, ריכוז צוותים, טיפול וייעוץ ובניהול.

ב25 השנים האחרונות, משמש כמנהל ומנכ"ל עמותת כפר ילדים ונוער "אהבה". בתפקידו זה פיתח את הכפר הן מבחינה פיזית והן מבחינת הפרויקטים הטיפוליים החינוכיים, כמו הקמת פנימיות היום, בניה וקליטת מרכז החירום ופרויקט 18+.

משמש בהתנדבות כסגן נשיא FICE ישראל (ארגון בין לאומי לקהילות מחנכות) וכחבר הנהלה מורחבת ויו"ר ועדת הביקורת. משמש בהתנדבות כיו"ר בעמותה לקידום ילדי פנימיות הרווחה בישראל.

yoave@ahava-v.org.il

דני אריאל,סמנכ"ל העמותה ומנהל הפנימייה: עובד סוציאלי בהכשרתו עובד באהבה משנת 1996 כמרכז הדרכה ומנהל הפנימייה. הוביל את פיתוח תוכנית "מוגנות ועוצמה "מאמין בעבודת צוות, שיווין הזדמנויות, התפתחות אישית ומקצועית ופועל לקידומם. 

danya@ahava-v.org.il

אפרת  אמיר , מנהלת מרכז החירום אהבה: בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית, עובדת בכפר ילדים ונוער מעל 20 שנים. התחלתי את עבודתי כעובדת סוציאלית בפנימייה ולאחר מכן כרכזת בית. בשמונה השנים האחרונות אני מנהלת את מרכז החירום לילדים ונוער בסיכון. אני מאמינה בתקווה לשינוי והתפתחות ושכל ילד ראוי למרחב בטוח שיאפשר לו לגלות את עצמו. efrata@ahava-v.org.il

מירה אלבו: מנהלת משאבי אנוש, מינהל ורווחה: כ 18 שנים בעמותה במספר תפקידים, בעשור האחרון בתפקיד הנוכחי. אחראית על כל תחום המשאב האנושי, התחום המינהלי של העמותה והרווחה הארגונית. בעלת תואר שני במשפטים ותואר שני בייעוץ ופיתוח אירגוני. לעבוד באהבה זה בעיקר לעבוד מהלב ומהנשמה.

miraa@ahava-v.org.il

עליזה סיטבון רכזת הפנימייה

alizas@ahava-v.org.il

עמית טפר, ראש הצוות הטיפולי

amitt@ahava-v.org.il

בקרוב!

האתר החדש...

להעברה בנקאית

מספר חשבון 117118399
בנק דיסקונט סניף קרית ביאליק
על שם כפר ילדים ונוער אהבה.

לתרומה בצק

יש לשלוח לכפר ילדים ונוער אהבה,
ת.ד 4
החקלאים 17
כפר ביאליק
2790500

בקרוב! האתר החדש